м.Дрогобич, вул. Гайдамацька 5/2 тел: +380 96 722 1326 — Ірина

Декоративне оздоблення гіпсовою ліпниною

Мистецтво оформлення приміщень гіпсовою ліпниною має давню історію. І час показує – класична ліпнина завжди в моді! Внутрішнє оздоблення будинку є лицем Вашого смаку та статусу. І саме завдяки використанню  в дизайні  інтер’єру гіпсової ліпнини є можливість надати оселі вишуканості та затишку. А той факт, що ліпнина часто виготовляється за індивідуальним замовленням,  гарантує, що Ваш інтер’єр буде унікальним та неповторним. Навіть невелика кількість ліпнини прикрасить будь-яке приміщення, за умови грамонтого дизайнерського рішення та вмілого виконання, чи це приватна оселя чи громадська споруда.

Існує декілька матеріалів, з яких виготовляють ліпнину для інтер’єру, але тільки ліпнина з гіпсу є найбільш якісна, натуральна, з точними та глибокими  прорізами візерунку. Гіпсова ліпнина екологічно чиста, оскільки гіпс — матеріал природного походження, та пожежобезпечна.

Зважаючи на  переваги гіпсової ліпнини, використання її є практичним, а іноді  просто необхідним. Наприклад, зручною є можливість заховати за вишуканим зовнішнім виглядом ліпного декору малопривабливі труби, стояки, вентиляційні решітки та інші необхідні службові конструкції. Також важливою особливістю   є придатність її до реставрації. Якщо трапиться пошкодження ліпних прикрас, то їх  ремонт не вимагає заміни елементу, а проводиться на місці,  що є не можливим, наприклад, для ліпнини поліуретанової.