м.Дрогобич, вул. Гайдамацька 5/2 тел: +380 96 722 1326 — Ірина

Тенденції фасадного декору

Сучасний декор фасаду представлений у вигляді елемента декору — профілю, в більшості випадків виготовляється з пінополістиролу, довжина якого нерідко сягає від 1 до 2 метрів.

Архітектурний фасадний декор
Профіль обов’язково покривається міцним і високоякісним еластичним композитним покриттям, в складі якого містяться акрилові полімери з включенням мармурової крихти, а також спеціальні добавки.

Таке покриття має наступні характеристики:

Підкреслити власну індивідуальність, створити навколо свого житла ауру презентабельності, Ви можете, використовуючи класичний спосіб — декор фасаду з пінопласту з армуванням архітектурними елементами будь-якої складності і форми.

Для будь-якого будинку, стилю фасаду будинку — незалежно це класичний, а може бути і сучасний або обурливо розкішний дизайн фасаду, можливо підібрати кожен елемент своєї архітектурної гами, що відповідає обраному стилю.

архітектурні елементи

А вибрати є з чого: на сайті компанії «Гіпсова Ліпнина» представлений великий каталог фасадного декору з пінополістиролу і фасадної ліпнини з гіпсу. Якщо складно визначитися з вибором — зверніться до консультантів. Дуже професійно вони допоможуть вам зорієнтуватися у виборі архітектурних елементів, матеріалах покриття і ціновому діапазоні, а також проконсультують вас з усіх питань обробки і дизайну фасаду, індивідуальним побажанням в вашому проекті.